آرایشی اسکار

در سال ۱۸۵۵ کارخانه استابیلو در شهر نورنبرگ آلمان توسط شوآن استابیلو تاسیس شد. ۲۰ سال بعد شرکت با مشکلات مالی فراوانی روبرو گشت به همین جهت گوستاوآدام شوآن هازر پا پیش گذاشت تا مدیریت شرکت را بر عهده گیرد. ۱۰ سال بعد شرکت علامت قو را به عنوان لوگوی تجاری خود برگزید، سمبلی که از نام شرکت یعنی شوآن (معادل آلمانی کلمه قو) برگرفته شده است. اکنون نسل پنجم این خانواده مدیریت شرکت را برعهده دارند.

در سال ۱۹۲۷ اولین مداد آرایشی توسط شرکت شوان به تولید رسید. در همین سال برای اولین بار بود که شرکت تصمیم گرفت تا واحدی جداگانه رابرای تولید و بازاریابی مدادهای چشم راه اندازی نماید.از آن زمان به بعد مسئولیت طراحی، تولید و بازاریابی محصولات آرایشی به این قسمت محول شده است. درحال حاضر کمپانی در کشورهای آمریکا، مکزیک، برزیل، کلمبیا، جمهوری چک، اندونزی، آفریقای جنوبی، چین و آلمان صاحب نمایندگی است. شوان تولیدکننده برند آرایشی اسکار در حال حاضر دارای۴۴۳۵ کارمند است و سالانه بیش از ۵۳۴ میلیون یورو گردش مالی دارد.

آرایشی اسکار
اسکار

همواره درجهت بهتر ساختن محصولات خود آخرین آزمایش ها را روی محصولات خود انجام می دهیم. برند اسکار در راستای رسالت اجتماعی شرکت شوآن استابیلو همواره به دنبال ارائه محصولات آرایشی باکیفیت بوده است، محصولاتی با ژِن اصالت آلمانی. معتقدیم که رسالت ما نباید فقط محدود به تولید محصولات با کیفیت و ترسیم آینده ای روشن برای مشتریان و کارمندان مان باشد. ما دوستدار محیط زیست هستیم و درست به همین دلیل است که تولید محصولات آرایشی اسکار را به دستان توانمند شرکتی سپرده ایم که از سال ۲۰۱۳ جزو جمعیت و سازمان Carbon Disclosure Project (CDP) بوده است. ارگانی که داوطلبانه در پی رفع آلودگی های محیطی و رفع  آلودگی های بستر رودخانه ها و دریاها به جهت ایجاد محیط زیستی بهتر می باشد.

ما می خواهیم با  محصولات آرایشی اسکار تفاوت را احساس کنید، محصولاتی بر پایه مهندسی آلمانی که با طراحی بی نظیر خود، از اسکار مجموعه ای متفاوت ساخته است و همراه با بهترین کیفیت برای مشتریان مان عرضه می شود. همه مدعی اند که محصولات آرایشی تولید می کنند، ما اما یک پله جلوتریم و با سابقه ای یکصد ساله، محصولاتمان ازتنوع و کیفیت بالاتری برخوردار است. همیشه مهمترین هدف ما رضایت مندی مشتریان بوده است.

اسکار