کوکتل مزوتراپی
۰۳ آذر

کوکتل ضد پیری (ANTIAGE COCKTAIL)

ترکیبی از اسید هیالورونیک است که عنصری فعال و ضروری برای هیدراتاسیون و بازسازی غشاء میانی پوست است؛ نمک سدیم DNA که سلول های لایه اصلی پوست بیرونی را به سوخت و ساز تحریک می کند. DMAE به پوست اثری لیفتینگ و رنگ فیزیکی آن را بازیابی می کند. SLC که عامل ساختاری بافت همبند است باعث ایجاد مولکول های اصلی همانند الاستین، کولاژن، پروتئوگلیکان و گلیکوپروتئین می شود که احیا کننده هستند. اثر مهم SLC تحریک تکثیر فیبروبلاست ها و افزایش تقسیم سلولی و محلول ویتامین A، B، C و E است که پوست را با سرعت بخشیدن فرایندهای بیوشیمی پوست تقویت می کند.

متدهای کاربرد: صورت، گردن، پیشانی و پوست سر

اجزاء: hyluronic acid، agireline، DMAE، L-Carnitine، pyruvate

ترکیبات:

  • ضدپیری: MAW-SC COCKTAIL, MAW-FIRM COCKTAIL, MAW-NUTRICOMPLEX, MAW-HACOMPLEX, MAW-SLC.
  • ریزش مو: MAW-HAIR COCKTAIL, MAW-SLC, MAW-NUTRICOMPLEX

کوکتل بیواکسین (BIO-OXIN COCKTAIL)

فرمولی برای کاهش پیگمنت بهمراه آنتی اکسیدان ها و عصاره های طبیعی همانند گلوتاتیون است. این محلول بخاطر گلوتاتیون موجود در سلول ها ، جایگاه نخست را در خنثی کردن رادیکال های آزاد دارد. همچنین این ماده دارای مزایای سلامتی زیادی است که علت آن یافته شدن آن در همه انواع سلول ها است (مانند سلول های سیستم ایمنی بدن که وظیفه اش محافظت از بدن در مقابل مریضی ها، سموم، ویروس ها، آلاینده ها، تشعشع، داروها و فشارهای اکسیداتیو است). سوپر اکسید دیسموتاز، آنتی اکسدانی قوی هست که اشکال اکسید ملانین را وارونه و روند اکسیداتیو را برای تبدیل به املانین کند می کند. عصاره KUDZU آنتی اکسیدان و ضد التهابی قوی است که از گیاه Pueraria lobata بدست آمده و دارای قابلیت تکثیر سلول است. همچنین این ماده از پوست در مقابل اشعه های UVA و UVB محافظت کرده  و مانع کاهش کولاژن و الاستین می شود.

متدهای کاربرد: رنگ برداری، پوست درخشان، بهبود رنگ پوست

اجزاء: AQUA, GLUTATHIONE, FOLIC ACID, SUPEROXIDE DISMUTASE, HALIDRYS SILIQUOSA EXTRACT, PUERARIA SYMBIOZOME (KUDZU  EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN.

کوکتل سی ال  (cl cocktail)

محلولی ضد سلولیت حاوی عوامل تجزیه چربی: کافئین، فسفاتیدیل و عصاره های دی اکسیدکولیت سدیم و عناصر فعال ضد التهابی طبیعی (عصاره گیاه دم اسبی و کنگر فرنگی) است. این ترکیب محصول را ایده آل برای عمل نواحی تحت تاثیر سلولیت کرده است. کافئین باعث سوخت و ساز بافت چربی و کاهش رسوب چربی می شود. فسفاتیدیل کولین: تری گلیسرید انباشته شده در سلول های چربی را بحالت تعلیق می آورد. دی اکسیکولیت سدیم دارای مادهامولسیون کننده ای است که تریگلیسرید را به بیرون سلول های چربی انتقال می دهد. عصاره کنگر فرنگی دارای اثری تقلیلی در غدد لنفاوی وریدی است.

متدهای کاربرد: باسن، شکم، ران، غبغب و بازوها.

اجزاء: AQUA, CAFFEINE, CYNARIA SCOLYMUS LEAF EXTRACT, EQUISETUM ARVENSE, SODIUM DESOXYCOLATE, PHOSPHATIDILCHOLINE

کوکتل سفت کننده (firm cocktail)

محلولی ترکیبی که فعالیت فیبروبلاست ها (که مستقیما در تشکیل کولاژن و الاستین شرکت دارند) را تحریک می کند. این کار بمنظور افزایش ماتریکس خارج سلولی غشاء میانی پوست جهت رسیدن به فشردگی ، انعطاف پذیری و رنگ بافت انجام می شود. در حقیقت ویتامین C با عمل کردن در رادیکال های آزاد مانع اکسید شدن سلول ها می شود. DMAE به تن پوست برگشته و پوست را انعطاف پذیر می کند. این عملی پر رنگ کننده و بعنوان بیولیفتیگ بدن عمل می کند.

متدهای کاربرد: صورت، بدن

اجزاء: AQUA, ELASTIN, DMAE, ASCORBATE SODIUM, DISODIUM EDTA.

کوکتل موضعی CL (LOCAL CL COCKTAIL)

مخلوطی از لیپولیتیک فعال، فسفاتیدیل و دی اکسیکولیت سدیم بعلاوه اجزای طبیعی مانند هماملیس (عصاره عنبر سائل) و عصاره کوله خاس که غدد لنفاوی را مورد تاثیر قرار می دهد. این محلول ترکیب عالی بمنظور کاهش گره های چربی ایجاد می کند. فسفاتیدیل کولین: تری گلیسریدهای جمع شده در سلول های چربی را تعلیق می کند. دی اکسیکولیت سدیم: تشکیل دهنده اصلی نمکهای صفراوی که دارای مادهامولسیون کننده است که تری گلیسریدهای خارج سلول های چربی را انتقال می دهد. هماملیس: ضد التهاب است.عصاره  عنبر میکروسیرکلاسیون را افزایش و ضد ورم هست. عصاره کوله خاس میکروسیرکلاسیون را افزایش و ضد ورم است.

متدهای کاربرد: شکم، باسن، ران، سرین، غبغب، بازوهای داخلی

اجزاء: AQUA, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, RUSCUS ACULEATUS EXTRACT, SODIUM DESOXYCOLATELECITHINM, SODIUM HYDROXIDE, LECITHIN

کوکتل رگن (regen cocktail)

مخلوطی از اجزایی که به درمان زیبایی علائم کشش کمک می کند. گیاه آب بشقابی بعنوان احیا کننده عمل می کند. پانتنول دگزامتازون و الاستین غنی شده با SLC برای تشکیل فیبرهای کولاژن ضروری است.

گیاه آب بشقابی: بافت رگهای عروقی را با اثر بیولیفتیگ بهبود می دهد.

SLC: عامل ساختاری بافت همبند که مولکول هایی مانند الاستین، کولاژن، پروتئوگلیکان ها و گلیکوپروتئین ها را با ترویج بازسازی خود وارد می کند. اثر مهم سلیکون تحریک تکثیر فیبروبلاست ها و افزایش تقسیم سلولی است.

الاستین: عامل ساختاری که تن، سفتی و انعطاف پذیری پوست را افزایش می دهد.

دکس پنتنول: ویتامین B5، مرطوب کننده شدید، نرم کننده ای که از انعطاف پذیری پوست محافظت می کند.

متدهای کاربرد: بدن

اجزاء: Centella Asiatica, Silicon Organic, Elastin, Dexpanthenol.

کوکتل SC (SC COCKTAIL)

ترکیبی که پوست را ترمیم و روند پیری را به تاخیر می اندازد. محلول حاوی گیاه لیپوزوم است بافت پوست را تحریک ، فیبروپلاست های غشاء میانی پوست را تکثیر و تولید کلاژن  را افزایش می دهد. این محلول غنی شده با نمک سدیم DNA است که آب زیادی را جذب می کند. این شیشه کوچک آنتی اکسیدانی قوی است که رادیکال های آزاد را خنثی و مانع از تخریب کلاژن ، الاستین و اسید هیلورانیک می شود.

این فرمول بین اسید فرولیک و Q10 و حاوی آنتی اکسیدان های قوی هست که نشانه های پیری را به تاخیر می اندازد.

اسید فرولیک  رادیکال های آزاد را خنثی ، از پوست در مقابل اشعه UV محافظت و تنفس سلولی را بهبود می بخشد.

متدهای کاربرد: صورت، گردن، پوست سر، علامتهای کشیدگی

اجزاء: AQUA, SODIUM CHLORIDE, SODIUM DNA, FERULIC ACID, UBIQUINONE, CERAMIDE 3, BUTYROSPERMUM PRAKII, SQUALANE, PHYTOSTEROLS, OLEA EUROPEA FRUIT OIL, LECITHIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN

کوکتل مو (Hair cocktail)

ترکیبی از آنتی اکسیدان و عناصر فعال cytoprotector و  biostimulant که جریان خون را بهبود و فولیکول مو را تقویت می کند. همچنین این عناصر کیفیت مو را با تولید ساختار بهتری از کراتین افزایش می دهد که مو را قوی تر می کند. این محلول مختص افراد دارای ریزش مو بعلت درمان های نامناسب مو است. همچنین مناسب افرادی با اختلالات تغذیه و غدد درون ریزی و کسانی که دارای ریزش ارثی هستند. این محلول کاملا آلوپسی را درمان می کند. این محلول می تواند به بهتر شدن رنگ مو، درخشان تر شدن مو و پرپشتی مو کمک کند.

متدهای کاربرد: ریزش مو

اجزاء: PANTHENOL, PYRIDOXINE, THIAMINE, BIOTINE, IRON GLUCONATE

کوکتل لیفت (lift cocktail)

ترکیبی با اثر لیفتینگ حاوی اسید هیلارونیک، عناصر فعال برای رطوبت و احیاء عشاء میانی پوست، سدیم DNA است . این عناصر عمل تغذیه ای روی پوست، اصلاح سلول های لایه بازال غشاء میانی پوست را انجام می دهد. سلیکون و DMAE دارای اثر سفت کردن و بازیابی پوست است. محلول بر پایه ویتامین های A، B، C و E بهمراه اثر بازسازی، تغذیه و درخشانی پوست است.

متدهای کاربردی: صورت، گردن، پیشانی، پوست سر

اجزاء: AQUA, SODIUM MANNURONATE METHYLSILANOL, CAFFEIN, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HIDROXIDE, SODIUM DNA, SODIUM BENZOATE

کوکتل مزوتراپی کوکتل کوکتل های مزوتراپی MAW 6773d6d55a3180fa2b6b9ec80061f33c

کوکتل مزوتراپی

دیدگاه بگذارید